alt
DİJİTAL

CREATIBY MARKETING SOLUTIONS Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım

alt
KREATİF

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile Markanızın Karakterini Oluşturun!

Kurumsal kimlik tasarımı, en yalın tanımı ile markanız ya da firmanızın temsil edilme çalışmalarının bütününe verilen isimdir. Etkili ve güçlü bir kurumsal kimlik tasarımı; bir markanın prestijini artırır iken müşterilerinin kendisi ile daha kolay iletişimde olmasını sağlar. Marka ismi, grafik tasarımı, logo, amblem, kullanılan font, markayı temsil edecek olan renkler bir markanın iletişimdeki görsel gücünün temsilcilerindendir. Doğru bir kurumsal kimlik tasarımı markanın değerlerini ve pazarlama stratejilerini yansıtan en önemli unsurdur.

Profesyonel kurumsal kimlik tasarımına sahip bir firma, müşterilerine güven sağlayıcı bir izlenim oluşturmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımının temelinin logo, amblem ve renkler olduğunu söyleyebiliriz. Diğer tüm çalışmalar, bunların temelinde şekillenmektedir.

Firmanızın ya da markanızın imajını doğru yansıtmak için kurumsal kimlik tasarımınıza son derece önem vermenizi ve bu konuda deneyimli bir firmayla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Mükemmel şekilde planlanmış ve tasarlanmış kurumsal kimlik tasarımı ile firmanızın, müşterileriz gözünde prestij kazanmasını, etkileyici bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemlidir?

  1. Bir markayı kişilere tanıtan en önemli etken markanın kimliğidir. Bu açıdan markanızın kimliğini en iyi yansıtacak olan kurumsal kimlik tasarımı markanın kim olduğunu gösteren bir görsel tasarım bütünü olma özelliğini taşır.
  2. Markanın kimliğinin bir özeti, markanın dışarıya yansımasıdır.
  3. Firmanızı sektördeki diğer isimlerin bir adım önüne geçirir.
  4. Markanızın kişiler açısından olumlu ve güçlü bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.
  5. Kurumsal kimlik tasarımı, markaların sektörde etkin bir yer edinmesini sağlar.
  6. Kurumsal kimlik tasarımı firmanızın isminin geniş kitlelerce duyulmasına ve benimsenmesine sebep olur.
  7. Markanıza profesyonel ve saygın bir kimlik kazandırır.
  8. Marka çalışanlarının markaya olan bağlılıklarını arttırır.

Kurumsal kimlik kavramı görüldüğü üzere, bir firmanın tüm alanlardaki imajıyla ilgilenir. Bu yüzdendir ki firmanın aslında en önemli reklam aracıdır ve oluşturulmasında uzmanlarla çalışılmalı, hiçbir detay atlanmamalıdır çünkü kurumsal kimlik oluşturulurken vazgeçilmez, olmazsa olmaz olan temel ana kural, kuruma ait hiçbir detayın ya da verinin atlanmamasıdır.

alt
ÇOK DAHA FAZLASI

Markanız için ihtiyaç duyacağınız her süreçte yanınızdayız!

Dijital ticaret dünyasında başarılı olmanız için size rehberlik ediyoruz. Deneyimli e-ticaret danışmanlarımız, online mağaza stratejileri, platform seçimi, ürün katalog yönetimi, ödeme entegrasyonları, müşteri deneyimi ve pazarlama planlaması gibi konularda size özel çözümler sunuyor. Dijital mağazanızın performansını artırmak, dönüşümleri optimize etmek ve müşteri sadakatini inşa etmek için yanınızdayız. E-ticarette başarıya ulaşmak için bizimle çalışın.

İş süreçlerinizi optimize etmek ve dijital dönüşümü hızlandırmak için özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunuyoruz. Uzman yazılım geliştirme ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun web ve mobil uygulamalar, özel yazılımlar ve e-ticaret platformları geliştiriyor. Analiz, tasarım, geliştirme, test ve sürdürme aşamalarını kapsayan eksiksiz bir yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz. Teknolojiyi işinize entegre etmek ve rekabet avantajı elde etmek için bize katılın.

Etkileyici etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeniz için size yardımcı oluyoruz. Deneyimli organizasyon uzmanlarımız, her ayrıntıyı planlayarak etkinliklerinizi sorunsuz bir şekilde yönetiyor. Konferanslar, seminerler, özel etkinlikler, lansmanlar ve daha fazlası için stratejik planlama, mekan seçimi, lojistik düzenlemeler ve katılımcı yönetimi gibi alanlarda size destek sağlıyoruz. Unutulmaz etkinlikler düzenlemek için bize güvenebilirsiniz.

Görsel anlatımın gücünü kullanarak markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde sunuyoruz. Deneyimli fotoğrafçılarımız, özgün ve dikkat çekici fotoğraflar çekiyor. Ürün çekimleri, kurumsal portreler, etkinlik belgeleri ve daha fazlası için profesyonel fotoğraf hizmetleri sunuyoruz. Markanızı görsel olarak güçlendirmek ve dikkat çekici içerikler oluşturmak için bizimle çalışın.

Projelerinizi başarıyla yönetmek ve hedeflerinizi zamanında ve bütçe dahilinde gerçekleştirmek için size profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. Proje yönetimi uzmanlarımız, planlama, zaman çizelgesi oluşturma, kaynak yönetimi ve risk analizi gibi kritik aşamalarda size rehberlik ediyor. İşbirliği ve iletişim becerilerimizle projelerinizi etkili bir şekilde yönetiyor ve sonuçlarını optimize ediyoruz. Başarıya giden yolda sizinle birlikte ilerlemek için buradayız.

Projelerinizi başarıyla yönetmek ve hedeflerinizi zamanında ve bütçe dahilinde gerçekleştirmek için size profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. Proje yönetimi uzmanlarımız, planlama, zaman çizelgesi oluşturma, kaynak yönetimi ve risk analizi gibi kritik aşamalarda size rehberlik ediyor. İşbirliği ve iletişim becerilerimizle projelerinizi etkili bir şekilde yönetiyor ve sonuçlarını optimize ediyoruz. Başarıya giden yolda sizinle birlikte ilerlemek için buradayız.

alt

Bizimle büyüyen markalar arasına siz de katılın!

Son Yazılar

Yardıma ihtiyacınız mı var? Bize ulaşın!

© 2022 Creatiby. Tüm Hakları Saklıdır.