alt
HAKKIMIZDA

Creatiby'ın arkasındaki hikaye...

Creatiby'ın ardındaki ilham verici hikayeyi keşfedin; bireyleri ve işletmeleri dijital dünyada başarılı olmaları için güçlendiren bir vizyonun nasıl gerçeğe dönüştüğünü dinleyin.

Durum...

Ne durumdayız?

Her projede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel, sıradışı çözümler sunmak için tutkuyla çalışıyoruz. Çünkü biz, müşterilerimizin başarılarıyla kendi başarılarımızı ölçüyoruz. Creatiby olarak, her gün büyümeye ve daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Hikaye...

Nasıl başladık?

2022 yılında, iş dünyasının yoğun tempolarına veda edip sektördeki yılların birikimleriyle donanmış, hevesli bir arkadaş grubu olarak yola çıktık. İşte böyle başladı Creatiby macerası. Çünkü masanın her iki tarafını da deneyimleme şansını iletişim ve pazarlama dünyasında çığır açabilecek bir potansiyele dönüştürebilirdik!

Değerlerimiz

Creatiby ile 360° İletişim ve Pazarlama

Biz, tamamen 360 derece iletişim ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir ajansız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde yaratıcılığı, teknolojiyi ve stratejiyi bir araya getiriyoruz. Trendleri takip etmekle kalmıyor, onları şekillendiriyoruz. Müşterilerimizin başarıları, bizim için en büyük ödüldür.

Creatiby olarak sonuçların önemli olduğuna inanıyoruz. Somut bir şeyler sunmaya kararlıyız!

Bağlılık Creatiby'daki temel değerlerimizden biridir. Hem şirket içerisinde hem de müşteri ilişkilerimizde bu bağlılığı adeta yaşarız!

Büyüme Creatiby'da temel bir değerdir. Sürekli öğrenmeye, gelişmeye inanıyoruz

Ekip çalışması Creatiby'da temel bir değerdir. İşbirliğinin gücüne inanıyoruz

İnovasyon, Creatiby'ın kalbinde yer alır. Sürekli olarak sınırları zorlamaya çalışıyoruz

Sorumluluk Creatiby'da temel bir değerdir. Eylemlerimizin sorumluluğunu almamız gerektiğine inanıyoruz

Son Yazılar

Yardıma ihtiyacınız mı var? Bize ulaşın!

© 2022 Creatiby. Tüm Hakları Saklıdır.